Modelauto 1:43 | Spark SI037 | Alfa Romeo T33-2 | Scuderia Madunina 1969 #248 - E.Pinto - -.Alberti

Modelauto 1:43 | Spark SI037 | Alfa Romeo T33-2 | Scuderia Madunina 1969 #248 - E.Pinto - -.Alberti Modelauto 1:43 | Spark SI037 | Alfa Romeo T33-2 | Scuderia Madunina 1969 #248 - E.Pinto - -.Alberti
Modelauto 1:43 | Spark SI037 | Alfa Romeo T33-2 | Scuderia Madunina 1969 #248 - E.Pinto - -.Alberti Modelauto 1:43 | Spark SI037 | Alfa Romeo T33-2 | Scuderia Madunina 1969 #248 - E.Pinto - -.Alberti
Modelauto 1:43 | Spark SI037 | Alfa Romeo T33-2 | Scuderia Madunina 1969 #248 - E.Pinto - -.Alberti
0 Review | Review toevoegen
Enrico Pinto | Giovanni Alberti | International Rally | Targa Florio | 51086 | Pre-Order

Artikelnummer

51086

Gewicht   

0,350 KG

Verzendkosten

€ 7,50

Standaard levertijd

RESERVERING, verwacht in December 2025

EAN

9580006860378

€ 79,95 *
Prijs per stuk
Het aantal CM Loyalty points dat je voor dit product ontvangt is 4
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Spark LogoAlfa Romeo Logo

Modelauto 1:43 | Spark SI037 | Alfa Romeo T33-2 | Scuderia Madunina 1969 #248 - E.Pinto - -.Alberti

Team : Scuderia Madunina
Merk : Alfa Romeo T33-2
Jaar : 1969
Evenement : Targa Florio
Fabrikant : Spark
OEM : SI037
SKU : 9580006860378
Limited Edition : 300 stuks
Material : Resin
Productgroep : Artikel is een schaalmodel van een raceauto die op het circuit gebruikt wordt
Land : Italy

Tijdens de Targa Florio van 1969 verscheen de Alfa Romeo T33/2 met startnummer #248 aan de start, ingezet door het Italiaanse privéteam Scuderia Madunina. De wagen werd bestuurd door Enrico Pinto en Giovanni Alberti, twee ervaren coureurs met een sterke staat van dienst in de Italiaanse autosport. De race vond plaats op het beruchte Circuito Piccolo delle Madonie in Sicilië, een uitdagend parcours van ruim 72 kilometer per ronde, bestaande uit smalle bergwegen en talloze bochten.

De T33/2 was uitgerust met een 2.0-liter V8-motor die ongeveer 270 pk leverde, gekoppeld aan een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Het lichte buizenframe en de aerodynamische carrosserie zorgden voor een uitstekende wendbaarheid, essentieel op het technische en veeleisende Targa Florio-circuit. Dankzij deze eigenschappen konden Pinto en Alberti optimaal presteren op het uitdagende parcours.

Pinto en Alberti reden een consistente en foutloze race, wat resulteerde in een indrukwekkende 5e plaats overall en een overwinning in de 2.0-liter prototypeklasse. Deze prestatie was des te opmerkelijker gezien de sterke concurrentie van fabrieks- en privéteams met krachtigere wagens. Hun succes benadrukte de betrouwbaarheid en competitiviteit van de T33/2, evenals het talent en de ervaring van de rijders.

Spark heeft dit model op schaal 1:43 nauwkeurig gereproduceerd, met authentieke details zoals de rode kleurstelling, het startnummer #248 en de carrosserievorm van de originele T33/2 uit 1969. Het model is een eerbetoon aan een memorabel hoofdstuk in de Italiaanse autosportgeschiedenis en een waardevolle toevoeging voor verzamelaars die zich richten op de gouden jaren van endurance racing.

 Enrico Pinto
 Giovanni Alberti

Enrico Pinto is een coureur uit Italië

Giovanni Alberti is een coureur uit Italië

Van dit artikel wordt verwacht dat het in december 2025 leverbaar wordt.

Manufacturer Gemaakt door Spark
Scale Schaal 1:43
Barcode EAN 9580006860378
Annoucement Dit artikel is gepland voor december 2025

Gelimiteerde Editie 300 stuks

Het aantal Loyalty Points dat u voor dit artikel ontvangt is 4, wat neerkomt op een korting van €1.00 die u kunt gebruiken bij uw volgende bestelling.

Exact op schaal gemaakte representatief en decoratief model voor de volwassen verzamelaar. Niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 14 jaar. Het model niet in direct kunst- of zonlicht plaatsen, hierdoor kunnen versneld verkleuringen optreden. Als gevolg van langdurig direct zonlicht of opwarming door een hittebron kunnen onderdelen van het model gaan scheuren. Houdt het model stofvrij door het in een vitrine te plaatsen. Het verwijderen van stof met een doek wordt sterk afgeraden, gebruik altijd een zachte borstel.

Het hier aangeboden artikel is voornamelijk gemaakt van Resin. Het moderne Resin is een hoogwaardige materiaalsoort die bijzonder sterk en vormvast uithard. Het uithardingsproces kan zowel met een chemische harder of door ultraviolet licht worden gestart. Vaak zijn de kleinere onderdelen gemaakt van koper (Geëtst uit koperplaat) of plastic. Vooral modelauto’s met een beperkte oplage worden van Resin gemaakt. Voor de kwaliteit en levensduur van het artikel is er geen verschil. Als gevolg van temperatuur kan een Resin modelauto zijn vormvastheid verliezen. Let er dan ook op dat uw modellen niet warm mogen worden.

Verpakkking inclusief vitrine.


Spark 1:43 Standaard Spark Verpakking

Waarschuwing:Dit product is niet geschikt voor kinderen jonger dan 14 jaar.

Het item is een pre-order, de gebruikte afbeelding hoeft niet noodzakelijkerwijs de definitieve versie van het item te zijn. Sommige details van het item kunnen worden gewijzigd voordat de definitieve versie wordt uitgebracht.

Informatie

Schaal
1:43
Fabrikant
Spark
Leverbaarheid
Reservering
MPN
SI037
Periode
1960-1969
Merk
A

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Belangrijke Informatie

Belangrijke Informatie

Curbstone Models
Wijkermeerweg 44h
1948NW  Beverwijk
Nederland
064 243 7432
info@curbstone-models.com
///rijkdom.wasbaar.gedeeld