Modelauto 1:64 | Spark Y430 | Williams Racing FW47 2025 #23 - A.Albon

Modelauto 1:64 | Spark Y430 | Williams Racing FW47 2025 #23 - A.Albon Modelauto 1:64 | Spark Y430 | Williams Racing FW47 2025 #23 - A.Albon
Modelauto 1:64 | Spark Y430 | Williams Racing FW47 2025 #23 - A.Albon Modelauto 1:64 | Spark Y430 | Williams Racing FW47 2025 #23 - A.Albon
Modelauto 1:64 | Spark Y430 | Williams Racing FW47 2025 #23 - A.Albon
0 Review | Review toevoegen
Alexander Albon | Formule 1 | Australian Grand Prix | 50882 | Pre-Order

Artikelnummer

50882

Gewicht   

0,200 KG

Verzendkosten

€ 7,50

Standaard levertijd

RESERVERING, verwacht in November 2025

EAN

9580006134301

€ 19,95 *
Prijs per stuk
Het aantal CM Loyalty points dat je voor dit product ontvangt is 1
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Spark LogoWilliams Logo

Modelauto 1:64 | Spark Y430 | Williams Racing FW47 2025 #23 - A.Albon

Team : Williams Racing
Merk : Williams FW47
Jaar : 2025
Evenement : Australian Grand Prix
Fabrikant : Spark
OEM : Y430
SKU : 9580006134301
Material : Resin
Productgroep : Artikel is een schaalmodel van een raceauto die op het circuit gebruikt wordt
Land : Australia Melbourne

De Williams FW47 met startnummer 23, bestuurd door Alexander Albon, nam op 16 maart 2025 deel aan de openingsronde van het Formule 1-seizoen tijdens de Grand Prix van Australië op het Albert Park Circuit in Melbourne. Albon kwalificeerde zich als vijfde en eindigde de race ook als vijfde, waarmee hij een sterk seizoensbegin voor Atlassian Williams Racing realiseerde. De race verliep onder wisselende omstandigheden met meerdere neutralisaties. Na deze openingswedstrijd bezette Albon de vijfde plaats in het wereldkampioenschap met een totaal van 10 punten.

De Williams FW47 beschikt over het Mercedes-AMG F1 M16 E Performance-hybridesysteem, met een 1.6-liter V6-turbomotor en een geavanceerd ERS-pakket. Voor 2025 kreeg de FW47 een vernieuwde voorvleugel en smallere sidepods, ontwikkeld voor optimale luchtstroming en meer stabiliteit in langzame secties. De matte blauwe livery toont sponsoren als Atlassian en Santander prominent op de carrosserie.

Het schaalmodel op 1:64 van Spark biedt een gedetailleerde weergave van de Williams FW47 #23 zoals ingezet tijdens de Grand Prix van Australië 2025. Kenmerken zoals carrosserievorm, teamkleuren en sponsorlogo’s zijn zorgvuldig nagebootst om de authentieke uitstraling van de racewagen te behouden.

De Williams FW47 #23 van Alexander Albon vormt een waardevolle toevoeging voor verzamelaars van motorsportminiaturen en liefhebbers van de Formule 1. Een representatief schaalmodel dat het solide begin van Williams in het seizoen 2025 onderstreept.

 Alexander Albon

Alexander Albon is een Formule-1 coureur uit Thailand.

Van dit artikel wordt verwacht dat het in november 2025 leverbaar wordt.

Manufacturer Gemaakt door Spark
Scale Schaal 1:64
Barcode EAN 9580006134301
Annoucement Dit artikel is gepland voor november 2025

Exact op schaal gemaakte representatief en decoratief model voor de volwassen verzamelaar. Niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 14 jaar. Het model niet in direct kunst- of zonlicht plaatsen, hierdoor kunnen versneld verkleuringen optreden. Als gevolg van langdurig direct zonlicht of opwarming door een hittebron kunnen onderdelen van het model gaan scheuren. Houdt het model stofvrij door het in een vitrine te plaatsen. Het verwijderen van stof met een doek wordt sterk afgeraden, gebruik altijd een zachte borstel.

Het hier aangeboden artikel is voornamelijk gemaakt van Resin. Het moderne Resin is een hoogwaardige materiaalsoort die bijzonder sterk en vormvast uithard. Het uithardingsproces kan zowel met een chemische harder of door ultraviolet licht worden gestart. Vaak zijn de kleinere onderdelen gemaakt van koper (Geëtst uit koperplaat) of plastic. Vooral modelauto’s met een beperkte oplage worden van Resin gemaakt. Voor de kwaliteit en levensduur van het artikel is er geen verschil. Als gevolg van temperatuur kan een Resin modelauto zijn vormvastheid verliezen. Let er dan ook op dat uw modellen niet warm mogen worden.

De Formule 1 is de koningsklasse van de autosport waarin al sinds de jaren vijftig wedstrijden (Grand Prix) worden georganiseerd door de FIA. Het model van Spark is een model op schaal 1:64 van de Williams FW47, zo exact als mogelijk nagemaakt van de originele wagen. De wagen heeft deelgenomen in het Formule-1 seizoen 2025.

Waarschuwing:Dit product is niet geschikt voor kinderen jonger dan 14 jaar.

Het item is een pre-order, de gebruikte afbeelding hoeft niet noodzakelijkerwijs de definitieve versie van het item te zijn. Sommige details van het item kunnen worden gewijzigd voordat de definitieve versie wordt uitgebracht.

Informatie

Schaal
1:64
Fabrikant
Spark
Leverbaarheid
Reservering
MPN
Y430
Periode
2020-2029
Jaar
2025
Merk
W

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Belangrijke Informatie

Belangrijke Informatie

Curbstone Models
Wijkermeerweg 44h
1948NW  Beverwijk
Nederland
064 243 7432
info@curbstone-models.com
///rijkdom.wasbaar.gedeeld