

Modelauto 1:43 | Spark S9262 | BMW M Hybrid V8 Hypercar | Team WRT 2025 #15 - D.Vanthoor - K.Magnussen - R.Marciello
Team |
: Team WRT |
Merk |
: BMW M Hybrid V8 Hypercar |
Jaar |
: 2025 |
Evenement |
: 93rd 24 Hours of Le Mans |
Fabrikant |
: Spark |
OEM |
: S9262 |
SKU |
: 9580006992628 |
Material |
: Resin |
Productgroep |
: Artikel is een schaalmodel van een raceauto die op het circuit gebruikt wordt |
Land |
: Le Mans 24 Hours |
Het BMW M Team WRT #15, uitgerust met de M Hybrid V8, is een opvallende deelnemer in de 2025 editie van de 24 Uur van Le Mans. Dit hypercar-model, ontwikkeld volgens de LMDh-regelgeving, wordt aangedreven door een 4,0-liter V8-benzinemotor in combinatie met een achterste MGU-elektromotor, samen goed voor een gecombineerd vermogen van 500 kW. Het chassis is gebaseerd op de Dallara LMP2-structuur en het voertuig weegt 1029 kg. Michelin levert de banden, terwijl Shell de smeermiddelen en TotalEnergies de brandstof verzorgt.
Het team bestaat uit drie ervaren coureurs: Dries Vanthoor, Raffaele Marciello en Kevin Magnussen. Vanthoor, een Belgische rijder, maakte zijn overstap naar de Hypercar-klasse in 2024 en heeft sindsdien zijn plaats in het team versterkt. Marciello, afkomstig uit Zwitserland, is een voormalig DTM-kampioen met ervaring in zowel GT- als prototype-races. De Deense coureur Magnussen, voorheen actief in de Formule 1, keerde in 2025 terug naar de endurance-racerij en voegde zich bij het BMW M Team WRT voor de 24 Uur van Le Mans.
In de aanloop naar de race in 2025 toonde het team veelbelovende prestaties. Tijdens de kwalificatie bereikten ze Hyperpole 2 en startten ze de race vanaf de vierde en zesde positie. Gedurende de eerste 22 uur van de race lagen ze constant rond de vijfde plaats. Helaas werden hun kansen op een topresultaat in de laatste uren belemmerd door technische problemen, waaronder een koelingsprobleem met het hybride systeem van de #15-auto.
Het model in schaal 1:43, geproduceerd door Spark, biedt verzamelaars een gedetailleerde weergave van deze indrukwekkende machine. Het model is vervaardigd uit hars en is handmatig geassembleerd, met behulp van technieken zoals fotogeëtste onderdelen en waterslide-decalcomanieën. Het ontwerp weerspiegelt de traditionele BMW Motorsport-livery, die een eerbetoon is aan de rijke geschiedenis van het merk in de autosport.
Voor meer informatie over dit model en andere schaalmodellen, kunt u terecht op de officiële website van Spark: https://www.spark-models.com.
Dries Vanthoor is een coureur uit België
Kevin Magnussen is een coureur uit Denemarken
Raffaele Marciello is een coureur uit Italië
Van dit artikel wordt verwacht dat het in oktober 2025 leverbaar wordt. | Gemaakt door Spark |
 | Schaal 1:43 |
 | EAN 9580006992628 |
 | Dit artikel is gepland voor oktober 2025 |
Het aantal Loyalty Points dat u voor dit artikel ontvangt is 4, wat neerkomt op een korting van €1.00 die u kunt gebruiken bij uw volgende bestelling.
Exact op schaal gemaakte representatief en decoratief model voor de volwassen verzamelaar. Niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 14 jaar. Het model niet in direct kunst- of zonlicht plaatsen, hierdoor kunnen versneld verkleuringen optreden. Als gevolg van langdurig direct zonlicht of opwarming door een hittebron kunnen onderdelen van het model gaan scheuren. Houdt het model stofvrij door het in een vitrine te plaatsen. Het verwijderen van stof met een doek wordt sterk afgeraden, gebruik altijd een zachte borstel.
Het hier aangeboden artikel is voornamelijk gemaakt van Resin. Het moderne Resin is een hoogwaardige materiaalsoort die bijzonder sterk en vormvast uithard. Het uithardingsproces kan zowel met een chemische harder of door ultraviolet licht worden gestart. Vaak zijn de kleinere onderdelen gemaakt van koper (Geëtst uit koperplaat) of plastic. Vooral modelauto’s met een beperkte oplage worden van Resin gemaakt. Voor de kwaliteit en levensduur van het artikel is er geen verschil. Als gevolg van temperatuur kan een Resin modelauto zijn vormvastheid verliezen. Let er dan ook op dat uw modellen niet warm mogen worden.
Verpakkking inclusief vitrine.
 |
Waarschuwing:Dit product is niet geschikt voor kinderen jonger dan 14 jaar.
Het item is een pre-order, de gebruikte afbeelding hoeft niet noodzakelijkerwijs de definitieve versie van het item te zijn. Sommige details van het item kunnen worden gewijzigd voordat de definitieve versie wordt uitgebracht.