

Modelauto 1:18 | Spark 18S2050 | Aston Martin Valkyrie Hypercar | THOR Team (The Hart of Racing) 2025 #007 - H.Tincknell - T.Gamble - R.Gunn
Team |
: THOR Team (The Hart of Racing) |
Merk |
: Aston Martin Valkyrie Hypercar |
Jaar |
: 2025 |
Evenement |
: 93rd 24 Hours of Le Mans |
Fabrikant |
: Spark |
OEM |
: 18S2050 |
SKU |
: 9581677820500 |
Material |
: Resin |
Productgroep |
: Artikel is een schaalmodel van een raceauto die op het circuit gebruikt wordt |
Land |
: Le Mans 24 Hours |
De Aston Martin Valkyrie #007, ingezet door het Aston Martin THOR Team in de 24 Uur van Le Mans 2025, betekende de officiële terugkeer van het merk in de Hypercar-klasse. De Valkyrie AMR-LMH is gebaseerd op de straatversie, maar volledig aangepast aan het reglement van de LMH-categorie. De auto is voorzien van een atmosferische 6,5-liter Cosworth V12-motor die zonder hybride ondersteuning rond de 680 pk levert.
Aston Martin ontwikkelde de auto samen met Multimatic. De Valkyrie gebruikt een sequentiële zevenversnellingsbak en Michelin-banden, geheel volgens de regels van het kampioenschap. De aandrijving is achterwiel, en het ontwerp is geoptimalisee
Harry Tincknell is een coureur uit het Verenigd Koninkrijk
Tom Gamble is een coureur uit het Verenigd Koninkrijk
Ross Gunn is een coureur uit het Verenigd Koninkrijk
Van dit artikel wordt verwacht dat het in mei 2026 leverbaar wordt. | Gemaakt door Spark |
 | Schaal 1:18 |
 | EAN 9581677820500 |
 | Dit artikel is gepland voor mei 2026 |
Het aantal Loyalty Points dat u voor dit artikel ontvangt is 10, wat neerkomt op een korting van €2.50 die u kunt gebruiken bij uw volgende bestelling.
Exact op schaal gemaakte representatief en decoratief model voor de volwassen verzamelaar. Niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 14 jaar. Het model niet in direct kunst- of zonlicht plaatsen, hierdoor kunnen versneld verkleuringen optreden. Als gevolg van langdurig direct zonlicht of opwarming door een hittebron kunnen onderdelen van het model gaan scheuren. Houdt het model stofvrij door het in een vitrine te plaatsen. Het verwijderen van stof met een doek wordt sterk afgeraden, gebruik altijd een zachte borstel.
Het hier aangeboden artikel is voornamelijk gemaakt van Resin. Het moderne Resin is een hoogwaardige materiaalsoort die bijzonder sterk en vormvast uithard. Het uithardingsproces kan zowel met een chemische harder of door ultraviolet licht worden gestart. Vaak zijn de kleinere onderdelen gemaakt van koper (Geëtst uit koperplaat) of plastic. Vooral modelauto’s met een beperkte oplage worden van Resin gemaakt. Voor de kwaliteit en levensduur van het artikel is er geen verschil. Als gevolg van temperatuur kan een Resin modelauto zijn vormvastheid verliezen. Let er dan ook op dat uw modellen niet warm mogen worden.
Verpakkking inclusief vitrine.
 |
Waarschuwing:Dit product is niet geschikt voor kinderen jonger dan 14 jaar.
Het item is een pre-order, de gebruikte afbeelding hoeft niet noodzakelijkerwijs de definitieve versie van het item te zijn. Sommige details van het item kunnen worden gewijzigd voordat de definitieve versie wordt uitgebracht.