Product 1:43 | Spark SP858 | Porsche 911 GT3 R EVO (992) | Boutsen VDS Racing 2026 #2 - M.Schuring - A.Picariello - D.Boccolacci

Product 1:43 | Spark SP858 | Porsche 911 GT3 R EVO (992) | Boutsen VDS Racing 2026 #2 - M.Schuring - A.Picariello - D.Boccolacc Product 1:43 | Spark SP858 | Porsche 911 GT3 R EVO (992) | Boutsen VDS Racing 2026 #2 - M.Schuring - A.Picariello - D.Boccolacc
Product 1:43 | Spark SP858 | Porsche 911 GT3 R EVO (992) | Boutsen VDS Racing 2026 #2 - M.Schuring - A.Picariello - D.Boccolacc Product 1:43 | Spark SP858 | Porsche 911 GT3 R EVO (992) | Boutsen VDS Racing 2026 #2 - M.Schuring - A.Picariello - D.Boccolacc
Product 1:43 | Spark SP858 | Porsche 911 GT3 R EVO (992) | Boutsen VDS Racing 2026 #2 - M.Schuring - A.Picariello - D.Boccolacci
0 Review | Review toevoegen
Alessio Picariello | Dorian Boccolacci | Morris Schuring | Endurance Racing GT | Crowdstrike 24 Hours of Spa | 53692 | Pre-Order

Artikelnummer

53692

Gewicht   

0,350 KG

Verzendkosten

€ 8,00

Standaard levertijd

AANKONDIGING, uitlevering verwacht in Februari 2027

EAN

9580006708588

€ 99,95 *
Prijs per stuk
Het aantal CM Loyalty points dat je voor dit product ontvangt is 4
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Spark LogoPorsche Logo

Product 1:43 | Spark SP858 | Porsche 911 GT3 R EVO (992) | Boutsen VDS Racing 2026 #2 - M.Schuring - A.Picariello - D.Boccolacci

Team : Boutsen VDS Racing
Merk : Porsche 911 GT3 R EVO (992)
Jaar : 2026
Evenement : Crowdstrike 24 Hours of Spa
Fabrikant : Spark
OEM : SP858
SKU : 9580006708588
Material : Resin
Productgroep : Artikel is een schaalmodel van een raceauto die op het circuit gebruikt wordt
Land : Spa 24 Hours

De Manthey 1st Phorm Porsche 911 GT3 R met startnummer 92 behaalde tijdens de 24 uur van Le Mans 2025 de overwinning in de LMGT3-klasse. Het trio bestaande uit Ryan Hardwick (VS), Richard Lietz (Oostenrijk) en Riccardo Pera (Italië) domineerde de race en voltooide de 24 uur met een voorsprong van 33 seconden op de nummer twee. Voor Lietz was het zijn zesde klassezege in Le Mans, waarmee hij zijn indrukwekkende staat van dienst verder uitbreidde.


De Porsche 911 GT3 R is uitgerust met een atmosferische zescilinder boxermotor die ongeveer 510 pk levert. Het chassis is gebaseerd op de straatversie, maar voorzien van een robuust rolkooi-systeem en geavanceerde aerodynamica voor maximale downforce en stabiliteit op hoge snelheid. Tijdens de race bewees het team zijn strategievaardigheden door het tempo hoog te houden en de concurrentie onder druk te zetten.


Manthey Racing, gevestigd in Meuspath, Duitsland, is een gerenommeerd team met uitgebreide ervaring in endurance-races. Met de steun van partners zoals 1st Phorm heeft het team zijn succes voortgezet en zijn positie in het kampioenschap versterkt. De overwinning op Le Mans 2025 markeerde hun tweede opeenvolgende LMGT3-zege, waarmee ze hun dominantie in deze klasse bevestigden.


Spark Models zal in het tweede kwartaal van 2026 een gedetailleerd 1:43 model van deze Porsche 911 GT3 R uitbrengen. Het model is nauwkeurig uitgevoerd naar de raceversie, met correcte belettering en sponsors, waardoor het een waardevolle aanvulling is voor verzamelaars die de 2025 editie van Le Mans willen herbeleven.

 Alessio Picariello
 Dorian Boccolacci
 Morris Schuring

Alessio Picariello is een coureur uit België

Dorian Boccolacci is een coureur uit Frankrijk

Morris Schuring is een coureur uit Nederland

Van dit artikel wordt verwacht dat het in februari 2027 leverbaar wordt.

Manufacturer Gemaakt door Spark
Scale Schaal 1:43
Barcode EAN 9580006708588
Annoucement Dit artikel is gepland voor februari 2027

Het aantal Loyalty Points dat u voor dit artikel ontvangt is 4, wat neerkomt op een korting van €1.00 die u kunt gebruiken bij uw volgende bestelling.

Exact op schaal gemaakte representatief en decoratief model voor de volwassen verzamelaar. Niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 14 jaar. Het model niet in direct kunst- of zonlicht plaatsen, hierdoor kunnen versneld verkleuringen optreden. Als gevolg van langdurig direct zonlicht of opwarming door een hittebron kunnen onderdelen van het model gaan scheuren. Houdt het model stofvrij door het in een vitrine te plaatsen. Het verwijderen van stof met een doek wordt sterk afgeraden, gebruik altijd een zachte borstel.

Het hier aangeboden artikel is voornamelijk gemaakt van Resin. Het moderne Resin is een hoogwaardige materiaalsoort die bijzonder sterk en vormvast uithard. Het uithardingsproces kan zowel met een chemische harder of door ultraviolet licht worden gestart. Vaak zijn de kleinere onderdelen gemaakt van koper (Geëtst uit koperplaat) of plastic. Vooral modelauto’s met een beperkte oplage worden van Resin gemaakt. Voor de kwaliteit en levensduur van het artikel is er geen verschil. Als gevolg van temperatuur kan een Resin modelauto zijn vormvastheid verliezen. Let er dan ook op dat uw modellen niet warm mogen worden.

De verpakking bestaat uit een gelakte MDF bodemplaat waarop het model is bevestigd. Een transparante acryl vitrine is hier overheen geplaatst. Een kartonnen omdoos beschermt de vitrine tegen beschadigingen. Het geheel is in plastic ingepakt om de vitrine tegen beschadigingen te beschermen
Voorbeeld van de verpakking

Het item is een pre-order, de gebruikte afbeelding hoeft niet noodzakelijkerwijs de definitieve versie van het item te zijn. Sommige details van het item kunnen worden gewijzigd voordat de definitieve versie wordt uitgebracht.

Informatie

Schaal
1:43
Fabrikant
Spark
MPN
SP858
Periode
2020-2029
Jaar
2026
Merk
P
Leverbaarheid
Aangekondigd door fabrikant

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Belangrijke Informatie

Belangrijke Informatie

Curbstone Models
Wijkermeerweg 44h
1948NW  Beverwijk
Nederland
064 243 7432
info@curbstone-models.com
///rijkdom.wasbaar.gedeeld