Product 1:43 | Spark SG1039 | BMW 325i (E36) | Auto Budde Motorsport 1992 #184 - T.Voigt - C.Mühlberger - D.Möller-Sonntag

Product 1:43 | Spark SG1039 | BMW 325i (E36) | Auto Budde Motorsport 1992 #184 - T.Voigt - C.Mühlberger - D.Möller-So Product 1:43 | Spark SG1039 | BMW 325i (E36) | Auto Budde Motorsport 1992 #184 - T.Voigt - C.Mühlberger - D.M&#246
Product 1:43 | Spark SG1039 | BMW 325i (E36) | Auto Budde Motorsport 1992 #184 - T.Voigt - C.Mühlberger - D.Möller-So Product 1:43 | Spark SG1039 | BMW 325i (E36) | Auto Budde Motorsport 1992 #184 - T.Voigt - C.Mühlberger - D.M&#246
Product 1:43 | Spark SG1039 | BMW 325i (E36) | Auto Budde Motorsport 1992 #184 - T.Voigt - C.Mühlberger - D.Möller-Sonntag
0 Review | Review toevoegen
Thomas Voigt | Carl Mühlberger | Dierk Möller-Sonntag | Endurance Racing GT | ADAC Nürburgring 24 Hours | 53709 | Pre-Order

Artikelnummer

53709

Gewicht   

0,350 KG

Verzendkosten

€ 8,00

Standaard levertijd

AANKONDIGING, uitlevering verwacht in Februari 2027

EAN

9581677710399

€ 88,95 *
Prijs per stuk
Het aantal CM Loyalty points dat je voor dit product ontvangt is 1
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Spark LogoBMW Logo

Product 1:43 | Spark SG1039 | BMW 325i (E36) | Auto Budde Motorsport 1992 #184 - T.Voigt - C.Mühlberger - D.Möller-Sonntag

Team : Auto Budde Motorsport
Merk : BMW 325i (E36)
Jaar : 1992
Evenement : ADAC Nürburgring 24 Hours
Fabrikant : Spark
OEM : SG1039
SKU : 9581677710399
Material : Resin
Productgroep : Artikel is een schaalmodel van een raceauto die op het circuit gebruikt wordt
Land : Nürburgring 24 Hours

De 24 uur van de Nürburgring van 1992, verreden op 20 en 21 juni, bracht een omvangrijk deelnemersveld van toerwagens en GT-auto's naar de Duitse Eifel. Op de Nordschleife, gecombineerd met delen van het Grand Prix-circuit, stonden de deelnemers voor een zware beproeving van mens en machine. Auto Budde Motorsport zette onder meer de nieuwe BMW 325i van de E36-generatie in. De wagen met startnummer 184 eindigde op de 33e plaats in het algemeen klassement.

De BMW 325i E36 behoorde tot de derde generatie van de BMW 3-serie en was in 1992 nog een relatief nieuw model. De straatauto beschikte over een 2,5-liter zes-in-lijnmotor met 24 kleppen, goed voor 192 pk. De motor was in lengterichting voorin geplaatst en dreef de achterwielen aan. Voor gebruik op het circuit werd de 325i aangepast met onder meer een veiligheidskooi, wedstrijdophanging en racebanden. De uitgebalanceerde gewichtsverdeling en de karakteristieke zescilindermotor maakten de E36 geschikt voor toerwagenwedstrijden.

De BMW met startnummer 184 werd bestuurd door Thomas Voigt, Carl Mühlberger en Dierk Möller-Sonntag. Het trio vertegenwoordigde Auto Budde Motorsport, een team dat al jarenlang actief was in de Duitse toerwagen- en langeafstandsracerij. De wedstrijdauto kwam uit in klasse 14, waarin ook verschillende andere BMW-modellen en Porsche 911's deelnamen. De BMW 325i onderscheidde zich door zijn relatief compacte carrosserie en de combinatie van een atmosferische zescilindermotor met achterwielaandrijving.

Na een wedstrijd die door dichte mist langdurig werd onderbroken, bereikte de BMW met startnummer 184 de finish met 66 afgelegde ronden. Daarmee eindigde het team als 33e algemeen en vijfde in klasse 14. De algemene overwinning ging naar de BMW M3 van Johnny Cecotto, Christian Danner, Marc Duez en Jean-Michel Martin, die 76 ronden voltooiden. Opvallend is dat Auto Budde Motorsport ook een tweede BMW 325i met startnummer 184 in de uitslag had staan, die als 39e finishte met een andere coureursbezetting.

 Thomas Voigt
 Carl Mühlberger
 Dierk Möller-Sonntag

Thomas Voigt is een coureur uit Duitsland

Carl Mühlberger is een coureur uit Duitsland

Dierk Möller-Sonntag is een coureur uit Duitsland

Van dit artikel wordt verwacht dat het in februari 2027 leverbaar wordt.

Manufacturer Gemaakt door Spark
Scale Schaal 1:43
Barcode EAN 9581677710399
Annoucement Dit artikel is gepland voor februari 2027

Exact op schaal gemaakte representatief en decoratief model voor de volwassen verzamelaar. Niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 14 jaar. Het model niet in direct kunst- of zonlicht plaatsen, hierdoor kunnen versneld verkleuringen optreden. Als gevolg van langdurig direct zonlicht of opwarming door een hittebron kunnen onderdelen van het model gaan scheuren. Houdt het model stofvrij door het in een vitrine te plaatsen. Het verwijderen van stof met een doek wordt sterk afgeraden, gebruik altijd een zachte borstel.

Het hier aangeboden artikel is voornamelijk gemaakt van Resin. Het moderne Resin is een hoogwaardige materiaalsoort die bijzonder sterk en vormvast uithard. Het uithardingsproces kan zowel met een chemische harder of door ultraviolet licht worden gestart. Vaak zijn de kleinere onderdelen gemaakt van koper (Geëtst uit koperplaat) of plastic. Vooral modelauto’s met een beperkte oplage worden van Resin gemaakt. Voor de kwaliteit en levensduur van het artikel is er geen verschil. Als gevolg van temperatuur kan een Resin modelauto zijn vormvastheid verliezen. Let er dan ook op dat uw modellen niet warm mogen worden.

Voorbeeld van de verpakking

Het item is een pre-order, de gebruikte afbeelding hoeft niet noodzakelijkerwijs de definitieve versie van het item te zijn. Sommige details van het item kunnen worden gewijzigd voordat de definitieve versie wordt uitgebracht.

Informatie

Schaal
1:43
Fabrikant
Spark
MPN
SG1039

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Belangrijke Informatie

Belangrijke Informatie

Curbstone Models
Wijkermeerweg 44h
1948NW  Beverwijk
Nederland
064 243 7432
info@curbstone-models.com
///rijkdom.wasbaar.gedeeld