

Product 1:43 | Spark SB854 | BMW M4 GT3 EVO | Team WRT 2025 #31 - D.Vanthoor - M.Wittmann - S.van der Linde
Team |
: Team WRT |
Merk |
: BMW M4 GT3 EVO |
Jaar |
: 2025 |
Evenement |
: Ravenol Spa 24 Hours |
Fabrikant |
: Spark |
OEM |
: SB854 |
SKU |
: 9580006728548 |
Limited Edition |
: 300 stuks |
Material |
: Resin |
Productgroep |
: Artikel is een schaalmodel van een raceauto die op het circuit gebruikt wordt |
Land |
: Spa 24 Hours |
De #31 BMW M4 GT3 EVO van Team WRT, met Dries Vanthoor, Sheldon van der Linde en Marco Wittmann, startte de Ravenol Spa 24 Hours 2025 vanaf de voorste regionen na een P3 in de Superpole. In het verloop van de race bleef de auto constant in de kopgroep, met foutloze stints en strak uitgevoerde pitstops die de #31 in de top-tien hielden tot diep in de zondagochtend.
De BMW M4 GT3 EVO is uitgerust met de P58 3,0-liter zescilinder lijnmotor met twin-turbo, achterwielaandrijving en een sequentiële X-Trac 6-versnellingsbak, conform GT3-reglement. De afstelling leverde een gelijkmatig tempo en beheerste bandenspreiding op. BMW M Motorsport en Weerts Group behoren tot de vaste partners van Team WRT, zichtbaar op de auto en in de teamoperatie.
Na 24 uur kwam de #31 als achtste algemeen over de streep, op 548 ronden. Daarmee sloot de tweede WRT-BMW in de Pro Cup de etmaalrace af net achter de zusterauto #32 en binnen één ronde van de winnaars. Het optreden onderstreepte de degelijkheid van de EVO-specificatie én de efficiënte uitvoering door rijders en team.
Dries Vanthoor is een coureur uit België
Marco Wittmann is een coureur uit Duitsland
Sheldon van der Linde is een coureur uit Zuid-Afrika
Van dit artikel wordt verwacht dat het in januari 2026 leverbaar wordt. | Gemaakt door Spark |
 | Schaal 1:43 |
 | EAN 9580006728548 |
 | Dit artikel is gepland voor januari 2026 |
Gelimiteerde Editie 300 stuks
Het aantal Loyalty Points dat u voor dit artikel ontvangt is 4, wat neerkomt op een korting van €1.00 die u kunt gebruiken bij uw volgende bestelling.
Exact op schaal gemaakte representatief en decoratief model voor de volwassen verzamelaar. Niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 14 jaar. Het model niet in direct kunst- of zonlicht plaatsen, hierdoor kunnen versneld verkleuringen optreden. Als gevolg van langdurig direct zonlicht of opwarming door een hittebron kunnen onderdelen van het model gaan scheuren. Houdt het model stofvrij door het in een vitrine te plaatsen. Het verwijderen van stof met een doek wordt sterk afgeraden, gebruik altijd een zachte borstel.
Het hier aangeboden artikel is voornamelijk gemaakt van Resin. Het moderne Resin is een hoogwaardige materiaalsoort die bijzonder sterk en vormvast uithard. Het uithardingsproces kan zowel met een chemische harder of door ultraviolet licht worden gestart. Vaak zijn de kleinere onderdelen gemaakt van koper (Geëtst uit koperplaat) of plastic. Vooral modelauto’s met een beperkte oplage worden van Resin gemaakt. Voor de kwaliteit en levensduur van het artikel is er geen verschil. Als gevolg van temperatuur kan een Resin modelauto zijn vormvastheid verliezen. Let er dan ook op dat uw modellen niet warm mogen worden.

Voorbeeld van de verpakking
Het item is een pre-order, de gebruikte afbeelding hoeft niet noodzakelijkerwijs de definitieve versie van het item te zijn. Sommige details van het item kunnen worden gewijzigd voordat de definitieve versie wordt uitgebracht.