Modelauto 1:43 | Spark S9273 | Oreca 07 Gibson LMP2 | Proton Competition 2025 #11 - B.Viscaal - R.Binder - G.Roda

Modelauto 1:43 | Spark S9273 | Oreca 07 Gibson LMP2 | Proton Competition 2025 #11 - B.Viscaal - R.Binder - G.Roda Modelauto 1:43 | Spark S9273 | Oreca 07 Gibson LMP2 | Proton Competition 2025 #11 - B.Viscaal - R.Binder - G.Roda
Modelauto 1:43 | Spark S9273 | Oreca 07 Gibson LMP2 | Proton Competition 2025 #11 - B.Viscaal - R.Binder - G.Roda Modelauto 1:43 | Spark S9273 | Oreca 07 Gibson LMP2 | Proton Competition 2025 #11 - B.Viscaal - R.Binder - G.Roda
Modelauto 1:43 | Spark S9273 | Oreca 07 Gibson LMP2 | Proton Competition 2025 #11 - B.Viscaal - R.Binder - G.Roda
0 Review | Review toevoegen
René Binder | Gianluca Roda | Bent Viscaal | Endurance Racing GT | 93rd 24 Hours of Le Mans | 51284 | Pre-Order

Artikelnummer

51284

Gewicht   

0,350 KG

Verzendkosten

€ 7,50

Standaard levertijd

RESERVERING, verwacht in December 2025

EAN

9580006992734

€ 79,95 *
Prijs per stuk
Het aantal CM Loyalty points dat je voor dit product ontvangt is 4
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Spark LogoOreca LogoProton Competition

Modelauto 1:43 | Spark S9273 | Oreca 07 Gibson LMP2 | Proton Competition 2025 #11 - B.Viscaal - R.Binder - G.Roda

Team : Proton Competition
Merk : Oreca 07 Gibson LMP2
Jaar : 2025
Evenement : 93rd 24 Hours of Le Mans
Fabrikant : Spark
OEM : S9273
SKU : 9580006992734
Material : Resin
Productgroep : Artikel is een schaalmodel van een raceauto die op het circuit gebruikt wordt
Land : Le Mans 24 Hours

Proton Competition nam in 2025 opnieuw deel aan de 24 Uur van Le Mans met de #11 Oreca 07 Gibson in de LMP2 Pro/Am-klasse. Het Duitse team, dat al jaren actief is in langeafstandsraces, zette een ervaren en uitgebalanceerde rijdersbezetting in. De auto is uitgerust met de betrouwbare Gibson GK428 V8-motor, gekoppeld aan een Oreca-chassis, zoals voorgeschreven in het LMP2-reglement.

De bemanning bestond uit de Nederlander Bent Viscaal, de Oostenrijker René Binder en de Italiaan Giorgio Roda. Viscaal keerde terug na eerdere optredens voor Proton en bracht snelheid en consistentie. Binder voegde zijn ervaring toe uit diverse internationale LMP2-programma's. Roda, die al langer aan het team verbonden is, kende het chassis door en door. De drie rijders vormden samen een solide combinatie, vooral gericht op betrouwbaarheid en een stabiele racepace.

Voorafgaand aan Le Mans reed het team enkele races in het European Le Mans Series-kampioenschap, wat waardevolle data opleverde voor de afstelling van de auto. Tijdens de race op Circuit de la Sarthe hield de #11 zich buiten grote incidenten. De crew legde uiteindelijk meer dan 365 ronden af en eindigde in de middenmoot van het LMP2-veld, met een degelijke klassering binnen de Pro/Am-categorie.

Spark heeft deze uitvoering van de #11 Oreca 07 Gibson uitgebracht als miniatuur in schaal 1/43. Het model bevat de juiste kleurstelling, racenummers en een nauwkeurige weergave van de aerodynamische details. Meer informatie is te vinden op de website van Spark: www.spark-model.com

 René Binder
 Gianluca Roda
 Bent Viscaal

René Binder is een coureur uit Oostenrijk

Gianluca Roda is een coureur uit Italië

Bent Viscaal is een coureur uit Nederland

Van dit artikel wordt verwacht dat het in december 2025 leverbaar wordt.

Manufacturer Gemaakt door Spark
Scale Schaal 1:43
Barcode EAN 9580006992734
Annoucement Dit artikel is gepland voor december 2025

Het aantal Loyalty Points dat u voor dit artikel ontvangt is 4, wat neerkomt op een korting van €1.00 die u kunt gebruiken bij uw volgende bestelling.

Exact op schaal gemaakte representatief en decoratief model voor de volwassen verzamelaar. Niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 14 jaar. Het model niet in direct kunst- of zonlicht plaatsen, hierdoor kunnen versneld verkleuringen optreden. Als gevolg van langdurig direct zonlicht of opwarming door een hittebron kunnen onderdelen van het model gaan scheuren. Houdt het model stofvrij door het in een vitrine te plaatsen. Het verwijderen van stof met een doek wordt sterk afgeraden, gebruik altijd een zachte borstel.

Het hier aangeboden artikel is voornamelijk gemaakt van Resin. Het moderne Resin is een hoogwaardige materiaalsoort die bijzonder sterk en vormvast uithard. Het uithardingsproces kan zowel met een chemische harder of door ultraviolet licht worden gestart. Vaak zijn de kleinere onderdelen gemaakt van koper (Geëtst uit koperplaat) of plastic. Vooral modelauto’s met een beperkte oplage worden van Resin gemaakt. Voor de kwaliteit en levensduur van het artikel is er geen verschil. Als gevolg van temperatuur kan een Resin modelauto zijn vormvastheid verliezen. Let er dan ook op dat uw modellen niet warm mogen worden.

Verpakkking inclusief vitrine.


Spark 1:43 Standaard Spark Verpakking

Waarschuwing:Dit product is niet geschikt voor kinderen jonger dan 14 jaar.

Het item is een pre-order, de gebruikte afbeelding hoeft niet noodzakelijkerwijs de definitieve versie van het item te zijn. Sommige details van het item kunnen worden gewijzigd voordat de definitieve versie wordt uitgebracht.

Informatie

Schaal
1:43
Fabrikant
Spark
Leverbaarheid
Reservering
MPN
S9273
Periode
2020-2029
Jaar
2025
Merk
O

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Belangrijke Informatie

Belangrijke Informatie

Curbstone Models
Wijkermeerweg 44h
1948NW  Beverwijk
Nederland
064 243 7432
info@curbstone-models.com
///rijkdom.wasbaar.gedeeld