Modelauto 1:43 | Spark S8346 | DB HBR4 Panhard | Equipe Faucher 1959 #59 - J.Faucher - G.Lafargue

Modelauto 1:43 | Spark S8346 | DB HBR4 Panhard | Equipe Faucher 1959 #59 - J.Faucher - G.Lafargue Modelauto 1:43 | Spark S8346 | DB HBR4 Panhard | Equipe Faucher 1959 #59 - J.Faucher - G.Lafargue
Modelauto 1:43 | Spark S8346 | DB HBR4 Panhard | Equipe Faucher 1959 #59 - J.Faucher - G.Lafargue Modelauto 1:43 | Spark S8346 | DB HBR4 Panhard | Equipe Faucher 1959 #59 - J.Faucher - G.Lafargue
Modelauto 1:43 | Spark S8346 | DB HBR4 Panhard | Equipe Faucher 1959 #59 - J.Faucher - G.Lafargue
0 Review | Review toevoegen
Jaques Faucher | Gérard Lafargue | Endurance Racing GT | 24 Hours of Le Mans | 51154 | Pre-Order

Artikelnummer

51154

Gewicht   

0,350 KG

Verzendkosten

€ 7,50

Standaard levertijd

RESERVERING, verwacht in December 2025

EAN

9580006983466

€ 79,95 *
Prijs per stuk
Het aantal CM Loyalty points dat je voor dit product ontvangt is 4
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Spark LogoDB Logo

Modelauto 1:43 | Spark S8346 | DB HBR4 Panhard | Equipe Faucher 1959 #59 - J.Faucher - G.Lafargue

Team : Equipe Faucher
Merk : DB HBR4 Panhard
Jaar : 1959
Evenement : 24 Hours of Le Mans
Fabrikant : Spark
OEM : S8346
SKU : 9580006983466
Material : Resin
Productgroep : Artikel is een schaalmodel van een raceauto die op het circuit gebruikt wordt
Land : Le Mans 24 Hours

De D.B. HBR-4 met startnummer 59 werd in 1959 ingezet tijdens de 24 uur van Le Mans door het Franse team van Charles Faucher en Gérard Lafargue. Het voertuig was een creatie van Deutsch & Bonnet, een merk dat zich onderscheidde door lichtgewicht constructies en aerodynamische carrosserieën. Deze specifieke auto werd ingeschreven in de klasse voor kleine cilinderinhoud, wat typerend was voor het merk.

Onder de motorkap bevond zich een luchtgekoelde tweecilinder boxermotor van Panhard, met een inhoud van slechts 851 cc. Ondanks het beperkte vermogen draaide de auto een volledige etmaal op het Circuit de la Sarthe, mede dankzij de betrouwbaarheid en het lage gewicht. De combinatie van aluminium carrosserie en een buisvormig chassis zorgde voor een competitieve verhouding tussen snelheid en uithoudingsvermogen.

De D.B. HBR-4 #59 finishte als 16e in het algemeen klassement en wist daarmee ook de tweede plaats te behalen in zijn klasse. Met een constante rijstijl en minimale technische problemen leverde de auto een solide prestatie in een veld dat grotendeels werd gedomineerd door grotere merken. De Le Mans-editie van 1959 telde in totaal 55 starters, waarvan slechts 13 in dezelfde cilinderklasse reden.

Spark Models brengt deze D.B. HBR-4 uit in schaal 1:43 met veel aandacht voor detail. Het model toont de karakteristieke vormen van de carrosserie, het startnummer 59 en de correcte kleurstelling zoals die tijdens de race van 1959 werd gevoerd. Kenmerkende details zoals de luchthappers, de afdekplaten voor de achterwielen en de dubbele koplampen zijn natuurgetrouw weergegeven.

 Jaques Faucher
 Gérard Lafargue

Jaques Faucher is een coureur uit Frankrijk

Gérard Lafargue is een coureur uit Frankrijk

Van dit artikel wordt verwacht dat het in december 2025 leverbaar wordt.

Manufacturer Gemaakt door Spark
Scale Schaal 1:43
Barcode EAN 9580006983466
Annoucement Dit artikel is gepland voor december 2025

Het aantal Loyalty Points dat u voor dit artikel ontvangt is 4, wat neerkomt op een korting van €1.00 die u kunt gebruiken bij uw volgende bestelling.

Exact op schaal gemaakte representatief en decoratief model voor de volwassen verzamelaar. Niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 14 jaar. Het model niet in direct kunst- of zonlicht plaatsen, hierdoor kunnen versneld verkleuringen optreden. Als gevolg van langdurig direct zonlicht of opwarming door een hittebron kunnen onderdelen van het model gaan scheuren. Houdt het model stofvrij door het in een vitrine te plaatsen. Het verwijderen van stof met een doek wordt sterk afgeraden, gebruik altijd een zachte borstel.

Het hier aangeboden artikel is voornamelijk gemaakt van Resin. Het moderne Resin is een hoogwaardige materiaalsoort die bijzonder sterk en vormvast uithard. Het uithardingsproces kan zowel met een chemische harder of door ultraviolet licht worden gestart. Vaak zijn de kleinere onderdelen gemaakt van koper (Geëtst uit koperplaat) of plastic. Vooral modelauto’s met een beperkte oplage worden van Resin gemaakt. Voor de kwaliteit en levensduur van het artikel is er geen verschil. Als gevolg van temperatuur kan een Resin modelauto zijn vormvastheid verliezen. Let er dan ook op dat uw modellen niet warm mogen worden.

Waarschuwing:Dit product is niet geschikt voor kinderen jonger dan 14 jaar.

Het item is een pre-order, de gebruikte afbeelding hoeft niet noodzakelijkerwijs de definitieve versie van het item te zijn. Sommige details van het item kunnen worden gewijzigd voordat de definitieve versie wordt uitgebracht.

Informatie

Schaal
1:43
Fabrikant
Spark
Leverbaarheid
Reservering
MPN
S8346
Periode
1950-1959
Merk
D

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Belangrijke Informatie

Belangrijke Informatie

Curbstone Models
Wijkermeerweg 44h
1948NW  Beverwijk
Nederland
064 243 7432
info@curbstone-models.com
///rijkdom.wasbaar.gedeeld