

Product 1:43 | Spark 43SGT26062 | Nissan GT-R | HELM MOTORSPORTS 2026 #62 - Y.Hiraki - R.Hiraki
| Team |
: HELM MOTORSPORTS |
| Merk |
: Nissan GT-R |
| Jaar |
: 2026 |
| Evenement |
: SUPER GT 2026 |
| Fabrikant |
: Spark |
| OEM |
: 43SGT26062 |
| SKU |
: 9580006549310 |
| Serie |
: SUPER GT 2026 |
| Productgroep |
: Artikel is een schaalmodel van een raceauto die op het circuit gebruikt wordt |
De Super GT300 van 2026 betekende het derde seizoen voor HELM MOTORSPORTS met de Nissan GT-R NISMO GT3. Het Japanse team zette de auto met startnummer 62 in onder de wedstrijdnaam HELM MOTORSPORTS GT-R. De vaste coureurs waren de uit Japan afkomstige broers Yuya Hiraki en Reiji Hiraki. Het team kreeg technische ondersteuning van NISMO en reed op Yokohama-banden. In de GT300-klasse nam de Nissan het op tegen onder meer de Mercedes-AMG GT3, Ferrari 296 GT3, Porsche 911 GT3 R en Toyota GR Supra GT300.
De Nissan GT-R NISMO GT3 was gebaseerd op de R35-generatie en beschikte over een 3,8-liter V6-motor met twee turbo's. De VR38DETT-krachtbron leverde afhankelijk van de Balance of Performance meer dan 550 pk, waarbij het vermogen via een sequentiële zesversnellingsbak naar de achterwielen werd overgebracht. Anders dan de straatversie beschikte de GT3-racewagen uitsluitend over achterwielaandrijving. De Nissan had een verstevigde carrosserie, aangepaste wielophanging, grote remschijven en een aerodynamisch pakket met voorsplitter, diffuser en achtervleugel.
De broers Yuya en Reiji Hiraki vormden sinds de komst van HELM MOTORSPORTS naar de GT300-klasse een vaste combinatie. Yuya was daarnaast betrokken bij de dagelijkse leiding van het team. Tijdens de vierde kampioenschapsronde op Fuji Speedway, op 2 augustus 2026, behaalde de Nissan met startnummer 62 de achtste plaats in de GT300-klasse. De equipe voltooide 62 ronden en finishte in 2 uur, 24 minuten en 56,022 seconden. Daarmee behaalde het team belangrijke kampioenschapspunten in een wedstrijd waarin bandenstrategie en pitstops een grote rol speelden.
Tijdens de zevende kampioenschapsronde op Autopolis, op 18 oktober 2026, evenaarde HELM MOTORSPORTS zijn beste resultaat van het seizoen. De Nissan vertrok vanaf de 25e startpositie en wist zich gedurende de drie uur durende wedstrijd naar voren te werken. Na 93 ronden eindigden Yuya en Reiji Hiraki als achtste in de GT300-klasse, op 1 minuut en 22,383 seconden van de winnende Lexus RC F GT3 van K-tunes Racing. Het was de tweede achtste plaats van het seizoen voor de Nissan met startnummer 62.
Yuya Hiraki is een coureur uit Japan
Reiji Hiraki is een coureur uit Japan
Van dit artikel wordt verwacht dat het in december 2026 leverbaar wordt. | Gemaakt door Spark |
 | Schaal 1:43 |
 | EAN 9580006549310 |
 | Dit artikel is gepland voor december 2026 |
Exact op schaal gemaakte representatief en decoratief model voor de volwassen verzamelaar. Niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 14 jaar. Het model niet in direct kunst- of zonlicht plaatsen, hierdoor kunnen versneld verkleuringen optreden. Als gevolg van langdurig direct zonlicht of opwarming door een hittebron kunnen onderdelen van het model gaan scheuren. Houdt het model stofvrij door het in een vitrine te plaatsen. Het verwijderen van stof met een doek wordt sterk afgeraden, gebruik altijd een zachte borstel.

Voorbeeld van de verpakking
Het item is een pre-order, de gebruikte afbeelding hoeft niet noodzakelijkerwijs de definitieve versie van het item te zijn. Sommige details van het item kunnen worden gewijzigd voordat de definitieve versie wordt uitgebracht.