product1:18 | IXO-Models 18RMC239.22 | BMW M M3 E30 2025 #1 - T.Neuville - A.Cornet

product1:18 | IXO-Models 18RMC239.22 | BMW M M3 E30 2025 #1 - T.Neuville - A.Cornet product1:18 | IXO-Models 18RMC239.22 | BMW M M3 E30 2025 #1 - T.Neuville - A.Cornet
product1:18 | IXO-Models 18RMC239.22 | BMW M M3 E30 2025 #1 - T.Neuville - A.Cornet product1:18 | IXO-Models 18RMC239.22 | BMW M M3 E30 2025 #1 - T.Neuville - A.Cornet
product1:18 | IXO-Models 18RMC239.22 | BMW M M3 E30 2025 #1 - T.Neuville - A.Cornet
0 Review | Review toevoegen
Thierry Neuville | Antoine Cornet | International Rally | Legend Boucles de Spa | 51484 | Pre-Order

Artikelnummer

51484

Gewicht   

2,100 KG

Verzendkosten

€ 7,50

Standaard levertijd

RESERVERING, verwacht in Oktober 2025

€ 62,95 *
Prijs per stuk
Het aantal CM Loyalty points dat je voor dit product ontvangt is 3
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

IXO-Models LogoBMW M Logo

product1:18 | IXO-Models 18RMC239.22 | BMW M M3 E30 2025 #1 - T.Neuville - A.Cornet

Merk : BMW M M3 E30
Jaar : 2025
Evenement : Legend Boucles de Spa
Fabrikant : IXO-Models
OEM : 18RMC239.22
Material : Diecast
Productgroep : Artikel is een schaalmodel van een raceauto die op het circuit gebruikt wordt
Land : Belgium

De Legend Boucles de Spa 2025, op 1 en 2 februari in Bastogne, trok opnieuw een indrukwekkende line-up van nostalgische rallyauto’s en bekende namen. Onder de opvallendste deelnemers waren Thierry Neuville en Antoine Cornet in een klassieker: de BMW M3 E30. Die auto is een icoon in de rallywereld dankzij zijn wendbaarheid en pure rijdynamiek.

In etappe #1, de eerste klassementsproef van de rally, toonde Neuville—meervoudig WRC-kampioen—zijn talent met de E30, ondanks het ontbreken van actieve druk. Het team van Lifelive Motorsport deelde beelden waarop Neuville Cornet laat genieten van het rijden over de smalle, gladde wegen rondom Bastogne. Het filmpje kreeg veel aandacht online en onderstreepte hun populariteit bij het publiek.

Tijdens deze openingsfase zat snelheid en precisie duidelijk in één lijn. De BMW M3 E30, gekend om zijn krachtbron en betrouwbare prestaties, bood Neuville en Cornet voldoende performance om moeiteloos de eerste proeven te rijden. Ze eisten met hun deelname de aandacht op door hun combinatie van ervaring, voertuig en showmanship.

Voor fans van moderne en klassieke rally’s biedt deze etappe een mix van nostalgie en topniveau rijden. De aanwezigheid van Neuville in een historische bolide versterkt de band tussen WRC en rallyheritage. Deze BMW M3 E30, vergezeld door een wereldkampioen en zijn co-piloot, bracht de magie van vroeger tot leven in 2025. Voor verzamelaars en modelautoliefhebbers versterkt deze gebeurtenis de aantrekkingskracht van miniatuuruitgaven. Een gesigneerd model of een nauwkeurige replica van de BMW M3 E30 van Neuville-Cornet zou de geschiedenis tastbaar maken voor liefhebbers van rallymodellen.

 Thierry Neuville
 Antoine Cornet

Thierry Neuville is een coureur uit België

Antoine Cornet is een coureur uit België

Van dit artikel wordt verwacht dat het in oktober 2025 leverbaar wordt.

Manufacturer Gemaakt door IXO-Models
Scale Schaal 1:18
Annoucement Dit artikel is gepland voor oktober 2025

Het aantal Loyalty Points dat u voor dit artikel ontvangt is 3, wat neerkomt op een korting van €0.75 die u kunt gebruiken bij uw volgende bestelling.

Exact op schaal gemaakte representatief en decoratief model voor de volwassen verzamelaar. Niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 14 jaar. Het model niet in direct kunst- of zonlicht plaatsen, hierdoor kunnen versneld verkleuringen optreden. Als gevolg van langdurig direct zonlicht of opwarming door een hittebron kunnen onderdelen van het model gaan scheuren. Houdt het model stofvrij door het in een vitrine te plaatsen. Het verwijderen van stof met een doek wordt sterk afgeraden, gebruik altijd een zachte borstel.

Het hier aangeboden model is een diecast, dit betekent dat een materiaal in een mal wordt gespoten waarin het afkoeld tot de gewenste vorm. Vaak wordt hiervoor het materiaal Zamac gebruikt, een mengsel van Zink, Aluminium, Magnesium en Koper. Kleine onderdelen van dit model kunnen van plastic of van geëtst koperplaat zijn. Bij een diecast worden over het algemeen duurzame materialen gebruikt die niet alleen zorgen voor een lange levensduur van uw kostbare model, maar ook recyclebaar zijn.

Het item is een pre-order, de gebruikte afbeelding hoeft niet noodzakelijkerwijs de definitieve versie van het item te zijn. Sommige details van het item kunnen worden gewijzigd voordat de definitieve versie wordt uitgebracht.

Informatie

Schaal
1:18
Fabrikant
IXO-Models
Leverbaarheid
Reservering
MPN
18RMC239.22
Periode
2020-2029
Jaar
2025
Merk
B

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Belangrijke Informatie

Belangrijke Informatie

Curbstone Models
Wijkermeerweg 44h
1948NW  Beverwijk
Nederland
064 243 7432
info@curbstone-models.com
///rijkdom.wasbaar.gedeeld