Modelauto 1:43 | IXO-Models RAM972C.22 | Toyota Gazoo Racing WRT GT Yaris Rally1 2025 #69 - H.Rovanperä - J.Halttunen

Modelauto 1:43 | IXO-Models RAM972C.22 | Toyota Gazoo Racing WRT GT Yaris Rally1 2025 #69 - H.Rovanperä - J.Halttunen Modelauto 1:43 | IXO-Models RAM972C.22 | Toyota Gazoo Racing WRT GT Yaris Rally1 2025 #69 - H.Rovanperä - J.Halttunen Modelauto 1:43 | IXO-Models RAM972C.22 | Toyota Gazoo Racing WRT GT Yaris Rally1 2025 #69 - H.Rovanperä - J.Halttunen Modelauto 1:43 | IXO-Models RAM972C.22 | Toyota Gazoo Racing WRT GT Yaris Rally1 2025 #69 - H.Rovanperä - J.Halttunen
Modelauto 1:43 | IXO-Models RAM972C.22 | Toyota Gazoo Racing WRT GT Yaris Rally1 2025 #69 - H.Rovanperä - J.Halttunen Modelauto 1:43 | IXO-Models RAM972C.22 | Toyota Gazoo Racing WRT GT Yaris Rally1 2025 #69 - H.Rovanperä - J.Halttunen Modelauto 1:43 | IXO-Models RAM972C.22 | Toyota Gazoo Racing WRT GT Yaris Rally1 2025 #69 - H.Rovanperä - J.Halttunen Modelauto 1:43 | IXO-Models RAM972C.22 | Toyota Gazoo Racing WRT GT Yaris Rally1 2025 #69 - H.Rovanperä - J.Halttunen
Modelauto 1:43 | IXO-Models RAM972C.22 | Toyota Gazoo Racing WRT GT Yaris Rally1 2025 #69 - H.Rovanperä - J.Halttunen
0 Review | Review toevoegen
Harri Rovanperä | Jonne Halttunen | World Rally Championship - WRC World Champion | Rally de Monte Carlo | 17997 | Pre-Order

Artikelnummer

17997

Gewicht   

0,250 KG

Verzendkosten

€ 7,50

Standaard levertijd

RESERVERING, verwacht in September 2025

€ 34,95 *
Prijs per stuk
Het aantal CM Loyalty points dat je voor dit product ontvangt is 1
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

IXO-Models LogoToyota Logo

Modelauto 1:43 | IXO-Models RAM972C.22 | Toyota Gazoo Racing WRT GT Yaris Rally1 2025 #69 - H.Rovanperä - J.Halttunen

Team : Toyota Gazoo Racing WRT
Merk : Toyota GT Yaris Rally1
Jaar : 2025
Evenement : Rally de Monte Carlo
Fabrikant : IXO-Models
OEM : RAM972C.22
Material : Diecast
Productgroep : Artikel is een schaalmodel van een raceauto die op het circuit gebruikt wordt
Land : Monaco

De Toyota GR Yaris Rally1 #69, bestuurd door Kalle Rovanperä en Jonne Halttunen, nam deel aan de Monte-Carlo Rally 2025. Deze rally is traditioneel de openingswedstrijd van het World Rally Championship en staat bekend om zijn uitdagende mix van sneeuw, ijs en asfalt. Het team van Toyota Gazoo Racing WRT zette de auto in tijdens deze editie, waar precisie en aanpassingsvermogen essentieel zijn om de zware omstandigheden te overwinnen.

De Toyota GR Yaris Rally1 is een hybride rallyauto die is ontwikkeld volgens de nieuwe Rally1-reglementen. De auto beschikt over een 1,6-liter turbomotor gecombineerd met een elektrische motor, samen goed voor ongeveer 500 pk. Dit systeem levert extra vermogen en koppel bij het accelereren en draagt bij aan een efficiëntere brandstofverbruik tijdens de wedstrijd. De auto is gebouwd op basis van de productiemodel GR Yaris, maar uitgebreid aangepast voor optimale prestaties in rallyomstandigheden.

Kalle Rovanperä, de jonge Finse coureur, was reeds een gevestigde naam binnen de rallywereld met meerdere overwinningen op zijn naam. Zijn ervaren co-piloot Jonne Halttunen verzorgde de navigatie en instructies tijdens de rally. Samen vormden zij een sterk duo dat in staat was de uitdagingen van de Monte-Carlo Rally met succes aan te gaan. Toyota Gazoo Racing WRT leverde met deze combinatie een competitieve auto en teamondersteuning.

Het 1:43 schaalmodel van de Toyota GR Yaris Rally1 #69 wordt geproduceerd door IXO-Models en zal leverbaar zijn in het vierde kwartaal van 2025. Dit model is interessant voor verzamelaars die waardering hebben voor de moderne rallytechniek en de prestaties van het Toyota team in het World Rally Championship.

 Harri Rovanperä
 Jonne Halttunen

Harri Rovanperä is een coureur uit Finland

Jonne Halttunen is een coureur uit Finland

Van dit artikel wordt verwacht dat het in september 2025 leverbaar wordt.

Manufacturer Gemaakt door IXO-Models
Scale Schaal 1:43
Annoucement Dit artikel is gepland voor september 2025

Exact op schaal gemaakte representatief en decoratief model voor de volwassen verzamelaar. Niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 14 jaar. Het model niet in direct kunst- of zonlicht plaatsen, hierdoor kunnen versneld verkleuringen optreden. Als gevolg van langdurig direct zonlicht of opwarming door een hittebron kunnen onderdelen van het model gaan scheuren. Houdt het model stofvrij door het in een vitrine te plaatsen. Het verwijderen van stof met een doek wordt sterk afgeraden, gebruik altijd een zachte borstel.

Het hier aangeboden model is een diecast, dit betekent dat een materiaal in een mal wordt gespoten waarin het afkoeld tot de gewenste vorm. Vaak wordt hiervoor het materiaal Zamac gebruikt, een mengsel van Zink, Aluminium, Magnesium en Koper. Kleine onderdelen van dit model kunnen van plastic of van geëtst koperplaat zijn. Bij een diecast worden over het algemeen duurzame materialen gebruikt die niet alleen zorgen voor een lange levensduur van uw kostbare model, maar ook recyclebaar zijn.

Waarschuwing:Dit product is niet geschikt voor kinderen jonger dan 14 jaar.

Het item is een pre-order, de gebruikte afbeelding hoeft niet noodzakelijkerwijs de definitieve versie van het item te zijn. Sommige details van het item kunnen worden gewijzigd voordat de definitieve versie wordt uitgebracht.

Informatie

Schaal
1:43
Fabrikant
IXO-Models
Leverbaarheid
Reservering
MPN
RAM972C.22
Periode
2020-2029
Jaar
2025
Merk
T

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Belangrijke Informatie

Belangrijke Informatie

Curbstone Models
Wijkermeerweg 44h
1948NW  Beverwijk
Nederland
064 243 7432
info@curbstone-models.com
///rijkdom.wasbaar.gedeeld