

1:43 | IXO-Models RAM924SPLQ.22 | Ford Fiesta RS Rally2 2024 #31 - J.Wartique - M.Andernack
Brand |
: Ford Fiesta RS Rally2 |
Year |
: 2024 |
Event |
: Rallye de Monte Carlo |
Manufacturer |
: IXO-Models |
SKU |
: RAM924SPLQ.22 |
Productgroup |
: Unknow |
Country |
: Monaco |
De Ford Fiesta Rally2 met startnummer 31, bestuurd door John Wartique en genavigeerd door Maxime Andernack, nam deel aan de Rallye Monte-Carlo 2024 onder inschrijving van Vanspringel Motorsport. Het Belgische duo begon de rally sterk, maar moest helaas opgeven tijdens de tweede klassementsproef (SS2) vanwege een motorprobleem. Hierdoor werd de rally voortijdig beëindigd voor het team.
De Ford Fiesta Rally2 is uitgerust met een 1.6-liter EcoBoost turbomotor en vierwielaandrijving, ontworpen voor de RC2-klasse binnen het FIA World Rally Championship. De wagen beschikt over geavanceerde ophanging en aerodynamica, waardoor hij geschikt is voor diverse rallyomstandigheden, waaronder de uitdagende mix van asfalt en sneeuw in de Monte-Carlo rally.
Ixo heeft deze specifieke uitvoering uitgebracht als een gedetailleerd schaalmodel op 1:43. Het model toont de kenmerkende zwart-gele livery met sponsorlogo's zoals Le Casino Monte-Carlo, Al Tayer Motors en Reco. Daarnaast zijn details zoals de rallyverlichting, dakventilatie en het interieur met veiligheidskooi nauwkeurig gereproduceerd. Dit model is een waardevolle toevoeging voor verzamelaars die geïnteresseerd zijn in moderne rallywagens en de deelnemers van het WRC-seizoen 2024.
John Wartique is a driver from Belgium
Maxime Andernack is a driver from Belgium
This item Is expected to be release in August 2025. | Made by IXO-Models |
 | Scale 1:43 |
 | Item to be released in August 2025. |
The item is a pre-order, the image used might not necessarily be the final version of the item. Some details of the item can be changed before the final version is released.